Клавіатурний тренажер — вид комп'ютерних програм або онлайн-сервісів, призначених для навчання набору на комп'ютерній клавіатурі.
Цілями тренажерів є:
- навчити сліпому методу друку, зокрема, задіяти для набору всі десять пальців рук
- збільшити швидкість набору
- зменшити кількість помилок
- поліпшити ритмічність набору (що дозволяє зменшити втому при наборі)
1. «Соло на клавиатуре» вважається як система клавіатурного тренажера так і система психологічного тренінгу. В дійсності тут нема нічого дивного, адже її автор – психолог Володимир Шахиджаян. Автор програми та курсу, крім того ще і журналіст, тому крім проходження курсу вам гарантується цікаве чтиво. Кожен урок в системі навчання «Соло на клавиатуре» супроводжується різними текстами – порадами як навчатися по даній програмі, приводяться також цитати з листів користувачів, тестами та анекдотами і, головне словами, які на думку автора, повинні заставити кожну людину повірити у себе, в можливість повністю пройти курс навчання і навчитися друкувати «наосліп»
2. Програма VerseQ – це покращена версія клавіатурного тренажера, раніше відомого як KeyTO. Саме перше, чим ця версія «чіпляє» користувача, - це обіцянка автора Володимира Кіма навчити вже друкувати наосліп вже через годину після початку роботи з програмою. Якщо ви знайомі з традиційним способом навчання десятипальцевого набору, то таке твердження напевно викличе у вас недовіру, адже як правило користувача починають навчати з одної або двох літер, тому на протязі години він може освоїти максимально 5-6 літер.
3. Ще один клавіатурний тренажер, в якому ви можете побачити ще одну яскраву індивідуальність автора – це програма Stamina 2.5. Якщо Володимир Кім створив програму здатну до аналізу, а Володимир Шахиджаян – рисами психолога, то Олексій Казанцев створив програму, яка володіє доволі специфічним відчуттям гумору.
Так при помилках Stamina видає доволі дивні (хоча не завжди пристойні) звуки, прощається з користувачем виключно голосом Вінні Пуха, учнів називає «мУчениками», а файл довідки програми скоріше всього подібний на гумористичний журнал, чим на інструкцію до програми і відповідно називається «Айболит».
Та багато інших. З них є такі що потрібно встановити на комп'ютер, а є і онлайн.
Немає коментарів:
Дописати коментар